sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

Zelené strechy pre odolnejšie mestá

Ako správne navrhnúť a zrealizovať zelenú strechu, aby dlhodobo prinášala benefity pre majiteľa budovy? Aká je náročná údržba a čo obnáša? Na zelenú strechu sa treba pozerať ako na investíciu, nie ako na náklad. Vegetačná strecha nemusí byť na každej budove, ale ani každá strecha nemusí byť skončiť zasypaná štrkom.

Všetko o zelenej streche bude vo štvrtok, 12.10.2023 od 18:00 do 19:00 prezentovať

Branislav Siklienka

Prezident Asociácie pre zelené strechy a zelenú infraštruktúru, majiteľ Sky Gardens – zelená strecha, ambasádor európskeho klimatického paktu.

Pripojiť sa môžete:

Link ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86524798133
Link na FB EVENT: https://fb.me/e/45ARusPk8

#norwaygrants

22nd webinar: green roofs for more resilient cities

How to properly design and implement a green roof to bring long-term benefits to the building owner? How difficult is maintenance and what does it entail? A green roof should be viewed as an investment, not an expense. A vegetated roof doesn’t have to be on every building, but neither does every roof have to end up covered in gravel.

All About Green Roof will be presenting on Thursday, 12.10.2023 from 18:00 to 19:00 Branislav SiklienkaPresident of the Association for Green Roofs and Green Infrastructure, owner of Sky Gardens – green roof, ambassador of the European Climate Pact.

Links are above.

Galéria