sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

V augustovom webinári sa dozvieme o možnostiach použitia hlinených omietok v interiéroch domov a bytov. Zameriame sa na materiály, na ktoré môže byť použité, rovnako aj na funkčnosť omietky a jej originálny vzhľad, ktorým sa vytvára nezameniteľné bývanie.

Prednášať a odpovedať na otázky bude Mgr. Ľubica Gulašová, remeselníčka, ktorá sa venuje výrobe a aplikácii hlinených a vápenných omietok v interiéri. Je členkou a lektorkou v OZ ArTUR, ktoré je našim partnerom v projekte.

Pripojiť sa môžete cez ZOOM:

https://us06web.zoom.us/j/84173362348

alebo sledovať webinár cez FB:

https://fb.me/e/5dwLoNnJY

#norwaygrants

In the August webinar, we will learn about the possibilities of using clay plaster in the interiors of houses and apartments. We will focus on the materials for which it can be used, as well as on the functionality of the plaster and its original appearance, which creates unmistakable housing.

Mgr. Ľubica Gulašová, a craftswoman who is engaged in the production and application of clay and lime plasters in the interior, will lecture and answer questions. She is a member and lecturer at OZ ArTUR, which is our partner in the project.

Links to the webinar are above.

Galéria