sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

Nasledujúci víkend, 9. a 10. apríla 2022 sa bude opäť konať workshop, týkajúci sa série takýchto praktických cvičení ekologického staviteľstva s názvom Konštrukcia s nízkou uhlíkovou stopu.

Tentoraz sa bude týkať práce so slamou. Workshop je dvojdňová „makačka“, aj s prespaním a stravou. Pripomíname, že minidom (Tiny House) počas série workshopov sa bude budovať pod dohľadom odborníkov vlastne práve samotnými účastníkmi, alebo účastníčkami.

Registrácia je potrebná, záujem je veľký, tak sa teba poponáhľať.

Zaujímavé je aj to, že ešte pred týmto praktickým cvičením sa môžete pripraviť teoreticky, a to prostredíctvom online kurzu, ktorý nájdete TU

#norwaygrants

#skklima

The following weekend, 9th and 10th of April, 2022, a workshop will be held again, within a series of such practical eco-building exercises called Low Carbon Footprint Construction.

This time it will concern working with straw. The workshop is a two-day hard work, also with accommodation and food. It is recalled that the Tiny House during a series of workshops will be built under the supervision of experts by the participants themselves.

Registration is necessary, the interest is great, so hurry you up!

Galéria