sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

„Táto správa je adresovaná všetkým v okrese Singerea a jej okolí: ak máte aktivitu v oblasti agropotravinárstva a chcete sa zúčastniť nášho prvého miestneho trhu, ak chcete propagovať svoje produkty online, profitovať z workshopov a školení, tak sa pridajte do agropotravinárskeho centra v regióne Nord v rámci projektu „Zelený vektor pre agropotravinársky sektor v Moldavsku“ – takto vyzývali priatelia z firmy Eco-Vego-Cris na ich FB a pripojili dotazník/prihlášku online s takýmto úvodom:


Eco Training 
Data: 11.06.2024 
Locația
Sângerei Noi str Basarabiei 14
Ora: 15
 
Va invitam in cadrul primei noastre instruiri pe tema AgroEcologia, in teritoriul celui mai tinar antreprenor din Singerei, Marandiuc Dima si pasiunea sa pentru capsunele.
 
Scopul instruirilor este de a familiariza cu proiectul: Green Vector for Moldova’s Agrifood finantat de Ambasada Slovaka si de a consolida capacitățile micilor producători pentru a putea furniza legume cultivate ecologic către piața locala.

Severné centrum („hub“), v projekte #GreenVectorMD je, ako sme už spomínali, najmladší. Jeho zakladateľka a spravovateľka Cristina Kifa robí všetko pre to, aby tento región, na ktorý sa akosi pozabudlo, oživila a vytvorila sieť všetkých tých, ktorí majú záujem o jeho pozdvihnutie, o vzájomnú podporu a spoluprácu. K tomu smerujeme aj my s naším spoločným projektom s moldavskými partnermi Zelený vektor pre moldavský agropotravinársky sektor. S prvým workshopom jej držíme palce!

#ODAmatters

#GreenVectorMD

Projekt Zelený vektor pre moldavský agropotravinársky sektor (#GreenVectorMD) je realizovaný z prostriedkov oficiálnej rozvojovej pomoci Slovenskej republiky SlovakAid

Galéria