sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

20.06.2016

sccd Nezaradené 0

975

Slávnostné odovzdávanie cien EUSTORY

Slávnostné odovzdávanie cien EUSTORY sa prekladá na september.

Pred časom sme avizovali, že slávnostné odovzdávanie ocenení EUSTORY 2016-2017 sa bude konať 24. júna 2016. Avšak po zrelej úvahe sme tento termín zrušili, a to z niekoľkých dôvodov:

Tohtoročná súťaž nie je typická, skladá sa z dvoch častí, tradičnej, ktorú sme nazvali naratívna, a fotografickej. Tieto okolnosti sú vám známe. Doteraz sa však neskončilo hodnotenie druhej časti – fotografickej súťaže. Porota vybrala 30 prác, z ktorých iba desať bude tých, ktoré sa vystavia na verejnom priestranstve v Bratislave.

Zajtra (21.6.) zverejníme zoznam 30 fotografií, následne oslovíme autorov týchto prác, aby poslali buď originály, alebo kópie vo vysokom rozlíšení.

Vzhľadom na to, že týchto víťazov ešte nemáme, rozhodli sme sa preložiť slávnostné odovzdávanie ocenení až na september. Slávnosť bude o to významnejšia, že okrem oceňovania víťazov oboch kategórií sa spoločne zúčastníme aj otvorenia výstavy.

Verím, že chápete, že takto bude slávnosť EUSTORY oveľa kompaktnejšie, navyše rámcovaná Predsedníctvom Slovenska v Rade EÚ.

O podrobnostiach termínu a miesta slávnosti vás budeme informovať.

So srdečným pozdravom,

Tím Eustory

Galéria