sccd, slovak centre for communication and development, slovenske centrum pre komunikaciu a rozvoj
SCCD O nás Novinky Projekty E-learning Archív Knižnica Kontakt

© 2024 SCCD

Tradične opäť vo štvrtok, 19.10.2023 od 18:00 hod. do 19:00 hod. budeme mať webinár, týkajúci sa zdravého a ekologického bývania. Tentoraz bude téma venovaná cirkulárnej ekonomike. Počas webináru sa dozviete, akým nástrojom je cirkulárna ekonomika v kontexte udržateľnosti v stavebnom sektore, čo je jej úloha, ako pomáha šetriť prírodné zdroje a akým spôsobom ju vieme v praxi využívať.

Ak Vás téma zaujíma nezabudnite sa pripojiť:

LINK na FB event: https://fb.me/e/1BUhpidCz
Link na ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/81447265042

Prednášať bude Ivana Maleš – spoluzakladateľka Inštitútu cirkulárnej ekonomiky.

Ivana Maleš sa prioritne zaoberá stratégiami a politikou v obehovom hospodárstve a zároveň aj vývojom rôznych nástrojov na implementáciu cirkulárnej ekonomiky do praxe na rôznych úrovniach.

#norwaygrants

23rd Webinar: Circular Economy and Sustainability in Construction

Traditionally, we will again have a webinar on Thursday, October 19, 2023 from 6:00 p.m. to 7:00 p.m. regarding healthy and green living. This time the topic will be on the circular economy. During the webinar you will learn what tool the circular economy is in the context of sustainability in the building sector, what its role is, how it helps to save natural resources and how we can use it in practice.

The lecture will be given by Ivana Maleš – co-founder of the Institute of Circular Economy.

Ivana Maleš focuses on strategies and policies in the circular economy, as well as on the development of various tools for the implementation of the circular economy in practice at different levels.

The links are above.

Galéria